HOTEL

Dla osób potrzebujących zakwaterowanie uzyskaliśmy atrakcyjne warunki rezerwacji dodatkowo płatnych pokoi w hotelu Best Western Felix, który położony jest niedaleko Centrum Konferencyjnego firmy Siemens.

Koszt noclegu:

Pokój dwuosobowy ze śniadaniem: 196 zł za noc – hasło “radiologia”

Pokój jednoosobowy ze śniadaniem 176 zł za noc – hasło “radiologia”

Miejsce Parkingowe 20 zł za noc

W celu dokonania rezerwacji prosimy się kontaktować pocztą elektroniczną na adres rezerwacja@bwfelix.pl lub telefonicznie na numery 22 210 71 00, 22 210 72 00.

Aby dokonać rezerwacji po wynegocjowanych stawkach należy podać hasło “radiologia”.

Poniżej informacje o hotelu.

Hotel Best Western Felix 3*

Hotel znajduje się na prawym brzegu Wisły, w pobliżu Trasy Łazienkowskiej oraz drogi wyjazdowej w kierunku Lublina i Terespola, co zapewnia wygodne i szybkie połączenie z centrum, Portem Lotniczym im. Fryderyka Chopina, dworcami kolejowymi oraz trasami wyjazdowymi z miasta. Można stąd wygodnie i szybko dostać się do Śródmieścia i innych warszawskich dzielnic. Warszawska Praga, przez lata omijana przez odwiedzających stolicę dziś jest tętniącym życiem nowym kulturalnym miejscem na mapie Warszawy. Jest to najbliżej położony od centrum konferencyjnego Siemens hotel dobrej klasy.

POKOJE

Best Western Hotel Felix jest nowoczesnym hotelem z centrum konferencyjnym. Kompleks przystosowany jest do potrzeb osób niepełnosprawnych. Do dyspozycji gości jest 228 przestronnych, komfortowych i estetycznych pokojów oraz profesjonalne zaplecze konferencyjne. Pokoje jedno- i dwuosobowe mają elegancki wystrój i funkcjonalne wyposażenie. Pokoje są dostępne w 4 standardach: LUX, PREMIUM LUX, STUDIO (dwa połączone pokoje) oraz STUDIO LUX (połączone pokoje). Każdy pokój, niezależnie od standardu wyposażony jest w:

  • telewizor,
  • radio,
  • telefon,
  • suszarkę do włosów,
  • bezpłatne łącze internetowe

Dodatkowo pokoje Premium LUX wyposażone są w:

  • zestaw do parzenia kawy i herbaty
  • bezprzewodowy dostęp do Internetu
  • oraz pantofle po kąpieli.

RESTAURACJE, BARY, ROZRYWKA

Hotelowa restauracja Nova oferuje dania kuchni polskiej i kontynentalnej i gotowa jest na przyjęcie 110 gości. Dla naszych gości przygotowane są także liczne propozycje relaksu po godzinach, m.in. : hotelowy Lobby Bar, bilard w klubie After Five, sauna czy letni ogródek grillowy.

PARKING I DOJAZD

Hotel dysponuje płatnym strzeżonym parkingiem, na którym goście podróżujący samochodami mogą pozostawić swoje auta. Ci z gości, którzy zdecydują się podróżować komunikacją miejską, bez problemu dostaną się do wszystkich dzielnic stolicy dzięki licznym połączeniom komunikacji miejskiej.

Z lotniska można dotrzeć do hotelu linią autobusową nr 175 z przesiadką na tramwaj 9 lub 24 przy Dworcu Centralnym.

Z Dworca Wschodniego natomiast bezpośrednio w okolicę hotelu kursują autobusy nr 123, 173 i tramwaj nr 3.

Strona internetowa hotelu Felix